Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv mindenkinek Ismeritek a...

OLYMPUS kérdése:

Üdv mindenkinek Ismeritek a Sweatcoint?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek róla aki esetleg nem ismeri írja be a play áruházba.

2018. dec. 30. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyenge reklám akart lenni?:D
2018. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem éppen :) véleményre vagyok kíváncsi az app-al kapcsolatban hogy megéri-e stb...
2018. dec. 30. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont ma dobta fel nekem ajánlottként a Play, elolvastam a véleményeket, hát nem győzött meg.

Rosszul számol, 10.000 helyett 8.000 lépést meg hasonlók, alig ad valamennyi coint, és azt is csak gagyi appokra lehet beváltani, amik amúgy meg ingyenesek...

DE ha valakit motivál az, hogy a testmozgásért cserébe gyűjtögetheti a coinokat, annak lehet hasznos. Bár én igazán edzős időszakban nem szeretem a telefont nyomkodni egész nap, mert elvonja a figyelmem. Amúgy meg appal meg app nélkül is ugyanannyit gyaloglok egy nap...

2018. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!