Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Sony Xperia XZ3, vagy egy...

Egy Sony Xperia XZ3, vagy egy XZ2 Premium a jobb választás?

Figyelt kérdés

Egy Sony Xperia XZ3, vagy egy XZ2 Premium a jobb választás?


XZ3: [link]


XZ2 Premium: [link]



2018. dec. 31. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha neked bejön ez a formaterv, akkor őszintén tudlak sajnálni.

Egyébként összességében az XZ2 Premium izmosabb (több RAM), viszont fél évvel idősebb, mint az XZ3. Kérdéses, hogy melyik kijelző panelt preferálod (LCD vs OLED). Bár szerintem lényegesen rosszabb üzemidővel rendelkezik az XZ2 Premium, mivel abban egy 4K-s LCD kijelző van, egy QHD OLED-del szemben.

2018. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán jön be a formatervezésük, valami olyan tokot fogok is rá venni, ami elfedi, igazából a kijelző miatt vagyok dilemmában és eddig az XZ3 fele húz a szívem:D csak ugye az nem 4K, de OLED. Nem tudom igazából, hogy melyik lenne a jobb, a 4k lcd vagy az 1440p OLED.
2019. jan. 1. 19:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék venni se vávéjt, hiába az ötcsillagos kamera, se samsungot, vagy ilyesmit , eddigi telefonjaim közül mindig is a SONY-k váltak be a legjobban.
2019. jan. 1. 19:45
 4/6 A kérdező kommentje:
A 4 GB RAM is aggaszt kicsit. Elég az manapság? Játszani nem szoktam telefonon, de sok nagy felbontású filmet és videót nézek.
2019. jan. 1. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Az xz3 jobb választás, sokkal jobban van optimalizálva és sokkal szebb a poled kijelzője (nekem xz premium van, az is 4k, de az xz3 sokkal szebb).
2019. jan. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is XZ Premiumom van 😃 Igen, az XZ3 mellett döntöttem én is, köszi a válaszokat:D
2019. jan. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!