Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény a Mia 8 LITE telefonról?

Vélemény a Mia 8 LITE telefonról?

Figyelt kérdés
Elsősorban az akku aggaszt, mert azt hallottam, hogy nem nagyon bír ki egy napot. Tudom, hogy felhasználófüggő, de érdekel a ti véleményetek is.
2019. jan. 2. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez milyen telefon?
2019. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 8 lite... Keress teszteket, videót is, és dönts, hogy jó-e neked!
2019. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Jaj, ezt most minek? Elírtam, de ezt nyilván te is tudod.


2: Igazad van, de azokon már túlvagyok. Amúgy nem szeretem annyira a teszteket, mert általában csak a benchmarkok alapján skatulyázzák a telefont, vagy ha mégis teljeskörű a teszt, akkor meg azért nem tartom relevánsnak, mert csupán a legalapabb programokkal ellátott úgymond "szűz" telefon nem azt a teljesítményt/élményt nyújtja, mint egy hetek, hónapok alatt "teleszemetelt" agyonnyúzott mobil. Ez olya, mint a Windows. Frissen telepítve sokkal fürgébb, mint egy 3-4 éves gépen.


Engem az érdekel, hogy aki régebb óta használja, mi a tapasztalata.

2019. jan. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!