Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Ha Iphoneból átteszem a SIM kártyát pl Samsung telefonba, imessage helyett mit tud a másik fél küldeni?

Bővebben: van egy személy akivel szintén iphone készülékről beszélek, és ugye így imessaget tud nekem küldeni. De szervízben lesz a telefonom, és a kártyám átkerül egy másik telefonba, ami nem fogad imessaget. Nem tudok szólni az illetőnek hogy ne a telefonszámomra írjon, szóval ha írni akar akkor automatikusan üzenetként kapom a másik telefonra, vagy kapok egy imessaget amit nem fogok látni?:((((( nagyon fontos

Keress kérdéseket hasonló témákban: IOS, üzenet, iPhone, kártya, SIM, iMessage

jan. 3. 11:06  Privát üzenet  

A válaszok
Üzenet automatikusan

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 3. 11:25 Privát üzenet
Jókivánságokat. Mire számítasz iPhone nélkül?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 3. 12:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Galaxy SIII miniről hogy lehet egyszerűen átköltözni Galaxy A8-ra?
Hogyan tudom bluetooth segítségével egyik androidos telefonomról/Samsung GT-S7275R/elküldeni másik androidos telefonomra/Samsung Galaxy J3 (2016) /?
Letoltottem tobb fele beszelgetes hangrogzitot es mindegyiknel csak az en hangomat hallom, a masik félét nem. Samsung S7 esem van. Esetleg valami beallitasi problema lehet?
Használt mobilteló vásárlás előtt állok. Egyik: samsung mini 2 - másik: samsung gal pocket neo - vélemények?
Samsung GalaxyJ5 telefonom 16Gb-os memóriakártyájára nem tudok semmit tenni, csak ha átrakom a memóriakártyát egy másik telefonba, illetve van hogy fel sem ismeri a telefon. Mi lehet a probléma?
A samsung galaxy S8 vagy a huawei p20-as éri meg jobban mert az s8-ast olcsobban találtam meg . És miben jobb az eggyik készülé mint a másik?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!