Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P Smart vagy Xiaomi...

Huawei P Smart vagy Xiaomi Redmi 6 (64/4)? Esetleg más?

Figyelt kérdés

Ezt a 2 telefont néztem ki, melyiket érné meg jobban megvenni?

Esetleg ebben az árkategóriában (50 ezer körül) lenne ami jobban megéri?



2019. jan. 3. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a 2 között tényleg nehéz dönteni, mivel a hardver fontos részei eltérőek: a Huawei-nek jobb a processzora, a Xiaomi-nak viszont nagyobb a ramja!

De ne izgulj, vannak sokkal jobbak is, 4 GB rammal és ennyi pénzért a legjobb processzorral:

Ha mindenképp nyújtottabb kijelző kell, akkor Xiaomi Redmi S2, vagy pedig nagyobb felbontású, de csak a klasszikus 16:9 arányú kijelzővel Xiaomi Mi A1 (5X)

2019. jan. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
P smart nagyon jó telefon most vetem ilyen telefont kisebbik fiamnak .
2019. jan. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
P smart
2019. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azert a p smartnak vannak idegesito apro hulyesegei...

a xiaominak pedig gagyibb az anyaghasznalata de kellemesebb hasznalni...

van mindketto a csaladban en azert vettem a p smartot,mert elotte a xiaomim 2 honap alatt tobb helyen behorpadt(hatlapja),ugy,hogy nem esett egyszer sem meg kicsit sem.nem is dolgoztam,szoval zsebben sem volt sokat.

2019. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kérdezőt kérdezném, hogy mit vett? Engem is ez a két készülék érdekelne és szintúgy vacillálok. köszi
2019. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!