Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30-as telefonra mobilnetet...

30-as telefonra mobilnetet szeretnék a lányomnak, elsősorban facebook-ot és a messenger-t használná?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas ezekben a dolgokban ezért kérnék segitséget , hogy milyen lehetőség van ami nem túl drága.
2019. jan. 4. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tmobile.hu ott meg a szolgáltatasok mobilnet. Mindent megtalálsz.
2019. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre a két célra a Maraton csomag egyike lesz a legjobb választás szerintem, hogyha dominó kártyás.

Annyit kell tudni erről a csomagról, hogy addig van a bizonyos megrendelt adatkeret, ameddig él a kártya, vagy nem fogy el, azaz nem újul meg minden hónapban, ezáltal nem vesz le mindig pénzt.

[link]

2019. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfizetésben vannak csomagok, ahol korlátlanul használhat facebookot, messengert, instagramot, waze, stb.. Én is ilyen csomagban vagyok. 3-4 ezer a legolcsóbb, ha jól emlékszem. Ebben van 3gb net, korlátlan facebook, messenger, waze, meg viber talán.
2019. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!