Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 pro kamerája miért...

Huawei p20 pro kamerája miért sárgás képeket csinál? Melyik teló kamerája hasonlít legjobban az iphonehoz?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy p20 pro telefont, ahogy beharangozták, hogy milyen jó kamerája van, na én annyira voltam vele elégedetlen. Sárgás színű képeket csinál. Egy sima fehér lap is sokkal sárgább színű, mint az iphone képén. Először azt hittem, hogy ez a lámpa miatt van, de természetes fénnyel is olyan.

A szelfi kameráról pedig nem tudom levenni a beauty effektet, még ha 0-ra húzom is, akkor is sárgásabb, fehérebb, fakóbb, selymesebb arcot varázsol, egyszerűen nem tükrözik a valóságot a p20 pro fotói.

De ahogy néztem, a p20 és a honor 10 is hasonló képeket csinál és sajnos a beállításokon és letöltött programokkal sem lehet olyan színű képeket csinálni, mint mondjuk egy iphone-nal.


Kérdésem az, hogy ezt ki vette már esetleg észre? Kit idegesít? Miért van ez? Azért, mert ázsiai teló és hogy ott a sárgák fehérebbek legyenek? De legalább lenne egy olyan effekt, ami az eredetit adná vissza...

Androidos telefonra váltanék, de az iphone képei sokkal jobban tetszenek



2019. jan. 5. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehéregyensúly
2019. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a fehér egyensúly van alapból nagyon eltolva, amin a pro módban lehet is változtatni valamennyit, viszont sima fotó vagy selfie módban így is sárgás lesz a kép.
2019. jan. 5. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak a telefon kijelzőjén tűnik sárgásnak? Meg kellene nézni TV-n vagy monitoron. Nincs bekapcsolva a szemkímélő üzemmód?
2019. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Iphone kijelzőn megnéztem, ott nagyon kijön a különbség. Szemmel látható. De néztem youtubeon is összehasonlító videókat róla, ugyanez. De már lemondtam róla :)
2019. jan. 11. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!