Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Lg G3-as telefonom...

Bence1975 kérdése:

Van egy Lg G3-as telefonom ami nagyon a szívemhez nőtt. Villámgyorsan lemerül, meg kikapcsol. Mutat 45%-ot csinálok egy újraindítást, visszakapcsol,6%-ot mutat. Van valakinek bármilyen ötlete?

Figyelt kérdés
Vettem bele egy gyári aksit. Csináltam gyári visszaállítást. Hard resetet. Nem nagyon javult a helyzet.

2019. jan. 5. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kuka
2019. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először az új akkut tesztelném, egyrészt műszeresen, de ha erre nem vagy berendezkedve, egy külső feltöltés is érdekes lehet, megfelelő töltőáramkörrel természetesen (TP4056 például).

Utána betenni az akkut, hogy erre mit lép.

2019. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt a külső feltöltést nem tudtam megcsinálni.De úgy vettem észre ,az új aksi nem teljesen passzol a helyére,ezért összehajtogatott papírlappal kiékeltem.Feltöltöttem 100%-ra. 20 óra alatt 26%-ot merült,úgy ,gogy nem csináltam vele semmit.Kezdtem megörülni.Egy alkalmazást telepítettem,azt olvasgatva 54%-ról 20 perc alatt lemerült 28%-ra és kikapcsolt.Vissza akartam kapcsolni de 0%-ot mutatott.Még valami ötlet?Bármilyen vad lehet kipróbálom,mert költeni nem akarok rá,(bármennyire is szeretem),Ha nem lesz jó kidobom.
2019. jan. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!