Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hogy nekem nem az van...

Hogy hogy nekem nem az van ott? Hh tudom én is csak a billentyűzetnél átállítani?

Figyelt kérdés

itt a videóban amikor aki csinálta,amikor letöltötte az alkalmazást és bement az emojiba akkor neki ott mutatja a telefont,és ott a billentyűzetet h ott vannak az emojik:


https://www.youtube.com/watch?v=UEJPfY7BKP4


Nekem hh úgy mutatja,mikor belemegyek az emojiba,h van egy kicsi fehér télalap annak felül az emoji típusa és alatta az emoji fajtái vannak!Napost amikor én aktiválom,nekem nem lesz olyan az emoji fajtám,csak a képernyőzár meg ezek.h tudom aktiválni?


válaszokat előre köszönöm!



2019. jan. 5. 21:47
 1/1 A kérdező kommentje:
az kimaradt,h nekem be sem ajánlja azokat a kéréseket amikor belépek az emojiba.Nekem nem tesz fel olyanokat.miért nem?
2019. jan. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!