Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy lehet hogy valaki...

This is like kérdése:

Az hogy lehet hogy valaki megkapta már az android 9-et Huawei p20-ra és valaki még nem?

Figyelt kérdés
Az én készülékem se kapta még meg más ismerősöm meg már igen..nem értem mitől más vagy milyen szempontok vannak.

2019. jan. 7. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked szolgáltatófüggő? Ismerősödé meg független igaz?


Akik nem függetlenek JÓVAL később kapják meg, ha egyáltalán megkapják (tapasztalat)

2019. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem hálózat függő.De ez ilyen sokat számít?
2019. jan. 7. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, a szolgáltató függők akár hónapok múlva kaphatják meg.

Esetlegesen manuálisan tudsz frissíteni, Huawei-nél ha minden igaz a HiSuite programra lesz szükséged számítógépre, és az ha kiadja, hogy frissítés érhető el, akkor feltudod rakni vele, bár lehet, hogy így a belső memóriád törlődik.

2019. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem minden teló független már, akárhol veszed? Én Telekomos vagyok de meg, mimdennel. Én se kaptam még 9-et
2019. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szóval azt akartam írni,hogy mindenféle sim-mel megy a telóm, így árulta a telekom
2019. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, de attól még módosított szoftverük van fent, azért kapod meg gyárilag a szolgáltató appjait is, mint rendszer alkalmazás, ettől függetlenül a legtöbb esetben felrakhatsz egy független verziót, ami a köztudottan sokkal gyorsabban kapja meg a szoftverfrissítéseket.
2019. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!