Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Ha egy Samsung telefonomról el szeretném távolítani a Google fiókom, mert egy ideig más kézben lesz, akkor az a Huawei telefonomról is el fogja távolítani?

Ugyanis egy ideig oda kell adnom egy barátomnak mert jelenleg nincsen telefonja. De azért nem szeretnék bennemaradni a saját Google fiókomban.

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, Google, eszköz, fiók, Samsung, Huawei, törlés, barát, kéz

jan. 9. 00:04  Privát üzenet  

A válasz

Nem, hogyha eltávolítás alatt azz érted, hogy a mobil beállításain belül törlöd.

Egyébként szerintem jobban jársz ha csinálsz egy gyári visszaállítást, és akkor visszaáll alapra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 9. 01:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Google play music alkalmazásban, hogyan lehet egy adott zenéhez képet csatolni?
Galaxy Note 9-et vettem, gyárilag Samsung internet van rajta. Ez a Google Chrome lenne?
Ti melyiket vennétek meg?
Névjegyzékben a nevek között vessző?
SAMSUNG S6 állandóan felugrik a Google hirdetése. Hogy tudom kikapcsolni?
Samsung A5 2017 a telefon Google fotókban hogy lehet beállítani hogy automatikusan mentse a Messengeren kapott képeket videókat?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!