Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem használtan egy...

Most vettem használtan egy telefont.43%-nál kikapcsolt. Amikor bekapcsoltam azt írta ki hogy 0%. Rádugtam a töltőre meg azt, hogy 52%. Rossz az akumlátor?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen eléggé rossz !
2019. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vehetsz új akksit, és bízol benne hogy az a rossz nem a telefon töltés vezérlője.
2019. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan is van,hogy töltés vezérlő?
2019. jan. 10. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Benne van a telefonban, ami a töltésre ügyel.

Például amikor elkezdi tölteni a lemerült akkut, akkor nyomja neki 1,6 A-rel, majd 50 % után fokozatosan veszi visszább az ampert. 90 %-nál már kb 250 mA-rel tölti csak. Ez is töltés vezérlő feladata.

De én úgy jártam hogy elejtettem a betonra a telefont és attól kezdve a 2 óra helyett 8-9 óra alatt töltötte fel. Valami tönkre ment benne.

2019. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj,de én ezt nem hiszem el
2019. jan. 10. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet elhinni benne?
2020. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hát ne haragudj,de én ezt nem hiszem el"

Hát ne haragudj, de én meg ezt nem hiszem el, hogy te nem hiszed el.

2021. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!