Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei mate 20 pro, jack...

Huawei mate 20 pro, jack csatlakozás hiba? Ha kihúzom a jack-et tovább megy a zene/Youtube, bármi. Mi a baj? Próbáltam 3 fülhallgatóval. Szerviz vagy meg tudom itthon is csinálni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nincs is rajta Jack csatlakozó.
2019. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vicces
2019. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahol töltöm, a bemenetnél. Mindegy hol húzom ki, magát a jack-et vagy a töltő részét, meg a zene tovább.
2019. jan. 12. 20:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Kihúzom a töltő részt megy a zene tovább, ha magát a jacket húzom ki a töltő rész marad, akkor is megy, de van amikor recseg amikor kihúzom. Nem esett le, vízben sem volt.
2019. jan. 12. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki egy másik Type C-jack átalakítóval!


A telefonhoz mellékelt Type C-s fülhallgatóval is ezt csinálja?


Velem a napokban olyan történt, hogy víz érte a telefont és aznap este a Type C-s fülhallgató nem volt jó (ha bedugtam, nem érzékelte és ugyanúgy a külső hangszórók szóltak továbbra is). A csatlakozó résznél vizes maradt a készülék, ezért csinálta.

Másnap reggelre (és azóta is) már kutya baja.


Bármi baja van a telefonnak, amíg van rá garancia, azzal kell élni.

Ha elkezded nulla tapasztalattal szétszedni a készüléket, nem csak a 2 éves gyártói garanciát bukod el, de akár a telefont is hazavághatod!

2019. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy mikor ez az eset történt: akkor nekem a Type C-jack átalakítóval viszont rendesen működött a zenehallgatás. Ugyanis annak a portnak a felszíne nem volt nedves.
2019. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, másik átalakító nincs csak ez az egy... A töltő tökéletesen működik, nem tölt lassabban, semmit baja. Van rajta garancia, persze, de ahhoz hogy ott álljon kb 1 hónapot annyira nem zavar a probléma... Szétszedni nem fogom, dehogy.
2019. jan. 13. 00:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, hogy nem megy a jack átalakító (és a telefonhoz kapott USB-C típusú füles nem jó), akkor javaslom, hogy szerezz be egy másik átalakítót és próbáld ki azzal!


Én el is cserélném veled az enyémet a gyári C-típusú fülesre, mert én a jack-eset egyáltalán nem használom. :)


De itt meg lehet akár ingyen is kapnál egy ilyen átalakítót:


[link]


(Legalábbis régebben volt, hogy valakinek gondja volt vele és felajánlották neki, hogy ha odamegy érte, odaadják neki a sajátjukat, mert nem használják.)

2019. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!