Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 Lite vagy Huawei P...

Huawei P20 Lite vagy Huawei P Smart 2019?

Figyelt kérdés
Szóval fennáll az hogy melyik legyen! Kérlek segítsetek! Én főleg YouTube oznék, PUBG,FreeFire stb. Tudom a P Smart 2019 nek Kirin 720 vagy 10 ze van a p20 Lite nak meg 690, de nemtudom hogy mennyit számít. Szerintetek? Ja és még a fotó is számít! Meg hát azé a p20 5.83 inch a Smart meg 6.2 inch. Azé az már kicsit sok nem?

2019. jan. 13. 09:17
 1/3 anonim válasza:
Nekem p20 lite van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szuperül megy rajta minden, nem fagy le, nem szaggat. Ezenkívül nagyon szép fotókat és videókat csinál. Kicsit gyorsan merül, de hát szerintem minden mai okos telefon gyorsan merül, ha rendesen használod mindennap. Összeségében én mindenképpen ajánlom, ár érték arányban is megfelelő.
2019. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmmm, nem egyszerű megmondani, mert az elvárásaidat figyelembe véve az egyik telefon ebben jobb, a másik meg abban.


Mert a P Smart-nak ugye nagyobb a kijelzője (így ez játékra, tartalomfogyasztásra jobb választás), erősebb a processzora és a legújabb Android van rajta (amit lehet, hogy a P20 Lite nem fog megkapni). Viszont 1 GB-al kevesebb RAM van benne (csak 3 GB).


A P20 Lite-ban viszont jobb a kamera, bár, ha az előlapi kamerát nem nézzük, csak a hátlapit, akkor nem olyan egetrengető a különbség (13 vs 16 MP). Az akkuról is ez mondható el (3400 vs 3000 mAh).


Ha csak eközül a 2 közül lehet választani, akkor én inkább a P Smart felé hajlanék.


De ha nem ragaszkodsz a Huawei-hez, érdemes lenne egy pillantást vetned a Xiaomi Mi A2-re is!

Teljesítményben kb. ugyanott van, mint a P Smart, de sokkal jobb kamera van benne, valamint kétszer annyi háttértár és RAM.

A kijelzője egy kicsit kisebb (5,99, tehát pont a P20 Lite és a P Smart között van).

Android 9-re frissíthető, Android One oprendszer van rajta.


Szóval szerintem vagy P Smart, ha Huawei-t akarsz vagy ha más gyártó telefonja is érdekel, akkor nézd meg a Xiaomi Mi A2-t! :)

2019. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hansolobergel válasza:

Én szerintem p20 lite

P smart nem USB c nem gyorstöltös semmi csak egy hagyományos régit töltésű

2019. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!