Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvárni a Samsung...

Megéri megvárni a Samsung Galaxy S10 Plusra?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak nagyobb a füstje mint a lángja?

2019. jan. 14. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Így meg nem lehet tudni

Szerintem megéri várni

2019. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mate 20 Pro lenne még amit most meg tudnék venni. Nem tudok dönteni. Eddig Samsungom volt. Most próbáltam az Iphone XS-t is de annak az ára kicsit sok lett volna,így maradt a Mate 20 Pro vagy várok márciusig az S10 Plusra.
2019. jan. 14. 17:59
 3/18 anonim ***** válasza:
A Mate se rossz telefon én megvarnam a Samsungot már nem sok idő később meg ne bánd
2019. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És a P30 Pro vagy Sony XZ 4? Azokról hallottál valamit?
2019. jan. 14. 18:02
 5/18 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z volt az első drágább telefonom az nem volt olyan rossz de sok volt vele a problémám. A p30rol nem Hallottam semmit
2019. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább várd meg a Galaxy S10-et és csak utána dönts! (Mondom ezt Mate 20 Pro tulajként, mert egyébként imádom a telefont.)


A P30 Pro-ról az a hír járja, hogy kicsit a Mate 20 és a P20 Pro keveréke lesz. Elől egy aprócska notch lesz csak (3D-s arcfelismerő nélkül), hátul pedig egy új fajta Sony szenzor, ha jól tudom, 48 MP-es. Hardverileg ugyanúgy Kirin 980, 6 GB RAM, 128 GB háttértár.

Szóval hogy úgy mondjam, a pletykák szerint akkorát nem fog fejlődni a Mate 20 Pro-hoz képest. :)


A Sony telefonjáról nem tudok nyilatkozni.

2019. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az xz4 21:9 es képarányú lesz.


Várd meg mind a hármat és aztán dönts.

2019. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Mate 20 Pro-d van és azt mondod várjam meg az S10 et? :D Hogyhogy nem azt írtad hogy ez brutál telefon és megéri megvenni? Vagy reálisan felmérted és ezek után mondod hogy az S10 lesz olyan jó mint a Mate 20 Pro? (vagy talán jobb is?)
2019. jan. 15. 16:43
 9/18 anonim ***** válasza:

Utóbbi.

Kb. 1 hónap, míg bemutatják az S10-et. A Mate 20 Pro november óta kapható.

Ha eddig tudtál várni a vásárlással, akkor ez az 1 hónap már nem nagy idő. (Kivéve persze, ha nagyon sürgős lenne.)


Igaz, már így is elég sokat lehet tudni az S10-ről. De ezek csak pletykák. Valami biztosan igaz (lyukas kijelzők, méretek stb.), de időnként felbukkannak olyan hírek is, amik azért elég komolyak lennének, ha igazak lesznek.


[link]


Ezzel még a Mate 20 Pro-nak is odavágnának. Ezért mondom, hogy ha nem sürgős, akkor most már várd ki ezt a pár hetet!


(Én speciel nem cserélném le rá a Mate 20 Pro-mat, akármilyen durva is lesz, mert jelenleg a Mate 20 Pro az egyik, ha nem a legjobb Android-os mobil és az én igényeimnek maximálisan megfelel. De ez én vagyok!)

2019. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az igazsághoz hozzátartozik hogy kb 10 naapja használok Mate 20 Pro-t és én nekem is nagyon tetszik,de még van 4 napom visszavinni a telekomhoz,mivel ingyen visszavennék. És most nagyon megtetszett az S10 amiket lehet hallani róla, és már tényleg közel van. Ha visszaviszem a Huawei-t akkor biztos azt már nem veszem, tehát akkor az S10 + lesz.


Egyébként a Notch miatt gondoltam meg magam. Annál sokkal jobb ha csak egy pici lyuk van felül mint az S10-nél lesz.

Persze a Notch is szép egyébként, sőt dizánjos ennél.

2019. jan. 16. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!