Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont vegyek?

Új telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Most egy másfél éves, 30.000 forintos Huawei-em van, és már eléggé akadozik, az akkumulátor nagyon gyenge, fotók sem szépek, és kevés a tárhely.

Amiken gondolkoztam:

-Apple Iphone SE

-Apple Iphone 6S

-Apple Iphone 5s

-Huawei P20 lite


Nagyon szeretnék Apple terméket magamnak, de még csak Androidosom volt. Sokan mondják, hogy az Iphone nagyon szar minőségű, és felfújják az egészet. Max. 40.000-100.000 forintot tudnék kifizetni érte. Szerintetek hogy döntsek? A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. jan. 14. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Redmi note 7 vagy Honor 10 lite, esetleg mate 20 lite, p 20 lite
2019. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
1 vagyok, amúgy IPhone-t azért nem írtam (persze ez egyéni vélemény, kinek mi jön be.) nem dzeretem, mivel Kicsi aksija van, kevés ram, kevés proci mag, kevés tárhely. Persze maga az alaplap nem rossz, sem az IOS, mint rendszer, de a telefon mégsem olyan gyors így mint egy Kirin 980as vagy egy snapdragon 865 os telefon
2019. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ellenben nagyon drága

Tehát nem rossz telefon, hanem az ára nem éri meg. Túl aratott. Remélem megérted az erveimet

2019. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha a maximumot nézzük, tehát 100 ezer ft, akkor én használtan vennék. Iphoneokat felejtsd el. Írod, hogy a mostaninak gyenge az akksija. Iphoneoknak is az. Személy szerint Huawei p20-at vennék használtan. 100 ezerér van fent nem is egy és az alkudozás sincs megtiltva, 85-90-ér hozzá lehetne jutni. Amiket én láttam fent, azokra volt még 1-1.5 év garancia is. Ha használtan veszed csak olyat vegyél, aminek van számlája.

Így lenne egy elég erős telefonod jó kamerával, sok tárhellyel.

2019. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék beleszólni, kedves kérdező, de szerintem ebben az ársávban, amit te megadtál, nagyon korrekt androidos telefonokat lehet kapni újonnan, amik sokkal jobban megérnék, mint egy régi IPhone. Huawei, Xiaomi, Meizu, esetleg Nokia márkákban gondolkodnék a helyedben! De ez csak az én véleményem...
2019. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100 ezer alatt szerintem a Xiaomi Pocophone F1 abszolút a legjobb, de még a Huawei Mate 20 Lite és a Honor 8X is nagyon szuper!
2019. jan. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone Se és a 6s nagyon jó telefon. Gyors is mind2. Az 5st én már nem venném meg, de még az is használható. Neten találsz sok speedtest videót, amik segíthetnek a döntésben. Mind 3 telefon megkapta az Ios 12t, a Se és a 6s még fog is kapni pár évig frissítést. Ha használtan veszed nagyon vigyázz, hogy megbízható boltból/embertől vedd, és személyesen nézd meg. De ha 100ezer a határ akkor egy kis kiegészítéssel, max 20ezer forint, és megtudod venni bármelyik telefokt újonnan. Igen lehet 100ezer alatt is kapni öket, de Gsm boltból szóval... Inkább gyűjts a pénzhez, várj még kicsit, de tényleg biztos helyről vedd. Akik pedig azt mondják, hogy nagyon rossz minőségűek vagy soha nem próbáltak ki iPhonet (ez van az esetek nagy részében), vagy valami klónt próbáltak, amik tényleg nagyon rosszak.
2019. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló egy idióta , és marhaságokat beszél

én nem fogok neked tanácsolni mindenféle gagyi ázsia vackot (Xiaomi és társait)

ha ebbe a 4 be gondolkodunk

nekem a huawei kamerája nem tetszik , túlszaturált nekem

meg a lite verziók gagyik

5s már régi

6s vagy se , jó kérdés

hátlapi kamera ugyanaz a kettőbe

de az előlapi a 6s be jobb mint az se be

se ből a 3d touch hiánya nem üt sziven olyan sok embert

de szerintem 100 körül lehet venni használtan hetest ami viszont jobb

mivel nekem tetszik az ios , és én tisztába vagyok h miért annyi a ram és miért ilyen proci van az iphoneba és miért veri ezekkel mind az összes androidot

így én a 6s t mondanám ha e négy termék közűl kéne választani

2019. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!