Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem műküdik a Windows tabletem...

Gandalfka kérdése:

Nem műküdik a Windows tabletem. Hogyan kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni tőletek. Van egy Cavion Base 8 MS tabletem, windows 10-et raktam most rá bootolva pendrive-ról. A helyzet az, hogy a telepítés után nem érzékeli a kijelző az érintéseket. Csak ha rádugom otg-n keresztűl az egeret meg a billentyűzetet. HELP!

2019. jan. 15. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Rá kell telepíteni a készülék driver-jeit, akkor fogja csak érzékelni!


Nem tudom, kimentetted-e az előző telepítésből a Windows-drivereket, de ha nem, akkor online kell utánanézned, hogy honnan tudod leszedni őket!

Valamikor a Windows Update leszedi a használathoz lényegesebb drivereket, de valamikor neked kell manuálisan feltelepítened.

Nézz utána a gyártó weboldalán vagy valamelyik nagyobb driver gyűjtő oldalon!


Ha ezek nem segítenek be, akkor még megpróbálhatod a Driver Booster-hez hasonló programokkal is!


Több ötletem nincs. Sok sikert!

2019. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!