Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 android telepítési...

Huawei p9 android telepítési hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok Adott egy Huawei p9 amit az előző gazdája elrontott azzal hogy olyan Romot rakott rá ami ugyan hivatalos volt de hiányos. Nos ezt a problémát orvosoltam azzal hogy csináltam egy úgynevezett "Rollbacket" azaz vissza állítottam egy régebbi 6.0-ás verziót amivel sikerült orvosolni a hibákat de viszont én a 7.0 szoftvert szeretném használni de a rendszer azt írja hogy napra kész a telefonom. Próbáltam manuálisan telepíteni de azt írja hogy nem kompatibilis a csomag amit telepítenék(már pedig az) próbáltam több csomagot is de ugyan azt írta az összesnél. A kérdésem az lenne hogy egyáltalán van még lehetőségem vissza rakni a 7.0-át root nélkül? Vagy inkább törődjek bele és használjam így?
2019. jan. 15. 19:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!