Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez az sd kártya milyennek számít?

Ez az sd kártya milyennek számít?

Figyelt kérdés
kicsit elhamarkodott voltam, gyorsan döntöttem. azt hittem még drágábbak ezek a cuccok. berendeltem külföldről 1200+200 valamennyi szállításért szal 1400 valamennyi össz. ezt [link] (később olvastam a cikket) eredetinek eredeti, tény hogy általános feladatokra, legfőképp adattárolásra meg fogja tenni ilyen sebesség is? bennem még úgy élt ha egy kártya class 10 akkor az bármire jó, de ez leginkább is csak átlagosnak számít
2019. jan. 16. 18:24
 1/5 repulo ***** válasza:
2019. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többször vettem olcsó SD kártyákat, amelyik gyanúsan olcsó volt, az mind hamis volt, mely szerint a VALÓS kapacitása az ígértnek a töredéke volt, bár ha tele másoltad, szorgalmasan tette, de visszaolvani már nem lehetett, üresek voltak a könyvtárak.

Lásd ezt a tesztet, egy kártyáról szól.

[link]

8GB-os kártyából mindössze 200MB a valós...

És a Tied gyanúsan olcsó, nem a Class10 lesz a kérdés..

2019. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet ez a jó?

[link]

2019. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

innen vettem [link]

jó értékelések vannak alatta hozzászólva. de van külön tesztelő progim is gépen ami ezt ellenőrzi le hogy valós vagy megbabrált az írt kapacitás

2019. jan. 16. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet valós kapacitás is, viszont ezek az olcsók nem jók, hamar tönkremennek vagy hamar nem lesz olvasható rajta 1-2 fájl vagy könyvtár.

Szerintem nem éri meg ezzel játszani, én 3-at is vettem 8GB-osat ebay-en, 800Ft/db áron, egyik kapásból rossz volt, az egyik 2 hónap alatt tönkrement, a harmadikat meg nem is mertem már használni, szóval én nem rendelek se küldöldről, se olcsót akár itthon.

2019. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!