Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan akinek mar...

Van itt olyan akinek mar fekete a messenger (dark mode)?

Figyelt kérdés
Mar nagyon varom..

2019. jan. 16. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz sötét mód? Örvendetes, csak még nem aktuális, mivel akkor a telómon már elérhető lenne (S9). Flagship telókra küldik ki az ilyesmi módosításokat első körben, az új kinézet is hónap/hónapok óta elérhető volt nálam, mire itthon a régebbi eszközökön is elérhető lett. Majd idővel, de engem nem igazán mozgat meg, ha lesz lesz, ha nem hát nem.
2019. jan. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar regota beharangoztak de sehol semmi..
2019. jan. 17. 03:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem telefon függő , 1-2 hónapja tűnt fel csoportokban , hogy van aki már megkapta, de sokan mások meg nem és ez sajnos még mindig így van.
2019. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En szerintem egy ev mulva fogom megkapni..

Az uj kinézet is az ismerőseimnek mar rég megvolt nekem meg most lett uj..

2019. jan. 17. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerveroldalról aktiválják, tehát egy bizonyos verziószám felett kb. mindegy, hogy melyik verzió van neked telepítve, nem attól függ a kinézet elérhetősége. Én pedig úgy tudom, hogy elsősorban a legjobb telefonokon aktiválnak ilyesmit, mivel azok kellően elegendő (bőven sok) erőforrással rendelkeznek ahhoz, hogy könnyedén kezeljék a változásokat. Itthon is ez a tapasztalat, erősebb telefonokon volt új kinézet, gyengébb telefonokon csak később. Ezért írtam amit írtam, de lehet rosszul tudom.
2019. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!