6s iphone most?

Figyelt kérdés

eddig egy win10-es telefont hasznaltam, februarban kapnek uj telefont. a max ára 100K lehet, és a iphone e 6s 32GB kb pont annyi(vagyis addigra biztos lemegy annyira, mivel most 100-110K). gimis vagyok, tehát nem kell csucstelefon.


mennyire éri meg megvenni


meddig lehet majd hasznalni



2019. jan. 17. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Van még aki vesz 32 GB-os telefont?

Nekem iphone 6s-em van, nem használom túl sok mindenre, de a sima fényképektől pillanatok alatt megtelik egy ekkora telefon. És akkor játékokkal nem is játszom.

2019. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
1-2, talán 3 évig még elég jó lesz.
2019. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Kifutó termék, nálunk most szórják ki a készletet.

Viszont egy darabig még használható lesz.

Azt, hogy neked megéri-e neked kell tudni.

2019. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azért kerül ennyibe, mert annyira jó telefon. Kicsi aksi, régi chip stb:.) ezen az áron kaphatóak sokkal jobb, több ramos, nagyobb tarhelyu telefonok is
2019. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp iPhonet akarsz akkor vefd meg nyugodtan. Elég sok osztálytársam váltott ilyen telefonra múlt évben. Az Ios12 nagyon szépen felgyorsította, pár évig még biztos fogsz rá frissítést kapni. Arra nagyon figyelj, hogy megbízható boltból vedd, tehát semmi Gsm. Nagyon figyelj a bolt értékeléseire ahonnan veszed.
2019. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%
Ha nem muszály iPhone, akkor valamilyen Xiaomi telefont ajánlanék. Az iPhone 6s-t egyébként azért se, mert ha jól tudom, min. iPhone 7 kell majd az IOS 13-hoz.
2019. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még a sima iphone 6 is megfogja kapni az ios 13-at.
2019. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kizárólag Apple termék jöhet szóba, akkor nem fogsz más telefont találni ennyiért.

Ha esetleg érdekel alternatíva, akkor írok egy listát.

Honor 10 64GB - P20/P20 Pro újracsomagolva kb. Tavalyi csúcs SoC (Kirin 970) azaz bőségesen elegendő teljesítmény, várhatóan jó üzemidő a 3400mAh-es telepnek köszönhetően, 2280x1080 IPS kijelző, viszonylag jó kamera, 4GB RAM. A kamerát és készülékházat leszámítva ugyanaz, mint a csúcs társai, csak olcsóbban mivel az apróbb részleteken spóróltak csak. A tárhely is elegendő, de ez az összesre igaz, mivel csak 64GB-os telefonokat fogok leírni. 92 000Ft-tól kb.

Huawei P Smart 2019 - Mate 20 Lite újracsomagolva, átárazva. Ugyanaz a teljesítmény, ugyanaz az SoC, apróbb különbségek vannak csak. Pl:-1GB RAM, más dizájn, kamerabeli különbségek stb... Meg hát az ár, mint mondtam. A P Smart 62 000Ft-ról indul kb. szóval ne is gondolkozz Mate 20 Lite-ban, a P Smart olcsóbb és legalább ugyanannyit tud.

Xiaomi Pocophone F1 - ha te az az Amazon/Netflix atb tartalomfogyasztó vagy, akkor azt azért megjegyezném, hogy ezen (és a Mi 8-on) a telefonon HD alatti felbontásban tudsz csak filmezni. Nem mennék bele miért, keress rá így ha érdekel: "Pocophone F1 Widevine" Egyébiránt ezt a telefont kiemelném, BESTBUY teljesítmény szempontjából. 6GB RAM, Snaodragon 845 ( tavalyi csúcs), méretes akksi (4000mAh). Műanyag a készülékház, illetve nem a kamerája adja el, de cserébe sokáig kihúzza.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2019. márc. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!