Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung gyári telefon töltő...

PinguPingvin kérdése:

Samsung gyári telefon töltő kb 6-7 másodpercenként megszakítja a töltést, majd újrakezdi. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Vonaton ülök,5 órás út vár rám. A céges telefonom töltőre tettem. A fenti jelenséget produkálja. A saját telefonomon is próbáltam,azzal is ezt csinálja. Rettenetesen idegesítő, arról nem beszélve,hogy gondolom ez nem tesz jót az akksinak. Szabályos időközönként (6 vagy 7 másodperc,nem mértem le) szakad meg a töltés,majd egyből újraindul. Ez nem hiszem,hogy kábel törés. Megmozgattam, hátha,de ugyan az az eredménye. A töltő kuka? Vagy a vonaton lévő dugaljal van probléma?

2019. jan. 18. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kellett volna próbálni más aljzatban is, de az akkunak mindegy egyébként, hogy szakaszosan kapja a töltést vagy folyamatosan.
2019. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint szakaszosan persze lehet kisebb a melegedés, vagyis az kímélőbbnek számít, miután egyik leglényegesebb töltési paraméter a hőmérséklet.
2019. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer csak abba hagyta. Nem volt meleg sem a telefon,sem a töltő. A vonaton (hihetetlen,de igaz) normál hőmérséklet van. Pulóverben nem fázom,de nincs is melegem.
2019. jan. 18. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!