Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a legolcsóbb gombos...

Melyek a legolcsóbb gombos mobilok amiket vehetek újonnan? GSM boltból érdemes?

Figyelt kérdés

Utoljára amikor GSM boltban néztem olyan noname márkák voltak, hogy inkább nem vettem. Nem tudom a többi GSM boltban vagy más helyen mi van. Kártyafüggetlenül kéne, több modellt is ajánlhattok és azt is, hogy melyik boltból érdemes.


Egy kuriózum az lenne, hogy nincsenek olyan telefon márkák vagy modellek amik prémium minőségűek elérhető áron, kb mint a Xiaomi okostelefonjai? (csak normál gombos mobil telefon jelen esetben)


2019. jan. 18. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ébren vagy ne álmodjál!
2019. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nokia 230,Nokia 130, Nokia 3310 (2017), Nokia 216, Nokia 105, Alcatel 1016G, Alcatel 2003, MyPhone Classic 2G, stb. Lehet válogatni.

Rendeld internetről, vagy vedd meg valamelyik elektronikai nagyáruházban (Media Market, Euronics, stb.). GSM-nél nem érdemes, legfeljebb használt telefont venni.

2019. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon régóra felhagytak a nagyon az egyszerű mobilok fejlesztésével, azóta nincs normális gombos mobil, jobban jársz akár egy régebbi okostelefonnal, anyám most egy Xiaomi Redmi 1s-t használt telefonálásra, van, hogy 10 napot is bírja az akkuja, egy gombos mobilja volt azelőtt, ami 1 napot bírt, egy Allview mobil.
2019. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!