Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone x fehér króm keret...

IPhone x fehér króm keret kopás ellen mit lehet tenni? Sajnos elkezdett kopni a keret, pedig végig tokban volt, mit lehetne tenni vele?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves

#apple iPhone x mobil
2019. jan. 19. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még garanciális. Elvileg nem szabadna kopni a króm keretnek, főleg, hogy tokban tartod. Lehet, hogy gyári hibás. Mutasd meg szervízben addig, míg van rajta garancia. Bármilyen szervízben megmondják, hogy miért kopik. Az x-es már elég jófajta, szerintem ne hagyd annyiban. Anyunak 4s-es van, mégsincs rajt egyetlen egy kopás sem. Pedig már jópár éves.
2019. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A régebbik nekem se kopnak/koptak de sajnos mástol is hallotam már ezt
2019. jan. 19. 14:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, mert egy króm bevonat van rárakva egy alumínium keretre, sajnos az kopik a huzigálástól. Nem piszkálásból kérdem, de nem lehet, hogy csak szutykos? Egy puha, nedves ronggyal le kellene törölni. Nekem külön van egy mikroszálas törlőm, amit lezárt zacsiban tartok, és azzal tisztítom a telefon pár havonta.
2019. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az a baj, tényleg elkezdett lepattogni kopni vagy ezek egyvelege. 450 ert kicsit többet vártam
2019. jan. 19. 18:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi anyagból lehet az.
2019. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Na, megjött az aktuális irigykedőnk, ha neki nem futja rá, akkor csak is gagyi lehet.


Utánaolvastam egy fórumon, nem panaszkodik senki kopásra. Felhasználó error lesz.

2019. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

“Hát igen, mert egy króm bevonat van rárakva egy alumínium keretre”


acélból van a keret



“Utánaolvastam egy fórumon, nem panaszkodik senki kopásra. Felhasználó error lesz.”


Rossz helyen kerested, sajnos ez valós probléma.



Kérdező, egy polírizást meglehet próbálni , illetve gariztatni ahogy írták. Ha nem válik be egyik sem akkor szervizben biztos ki tudják cserélni , vagy használod ahogy eddig tokban hisz akkor úgysem látszik.

2019. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tényleg? Valós? Forrás?


Mert itt, a legnépesebb iPhone X fórumon minimális találat van kopás/kopik szavakra, az a pár találat is másról szól:


[link]

2019. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
próbáld ki a “karc” ot:)
2019. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A kopás nem ugyanaz, mint a karc. Karcolódni minden fényes telefon karcolódik, márkától függetlenül, de még a nem fényesek is. Szóval?
2019. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!