Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha hív benneteket egy olyan...

Ha hív benneteket egy olyan szám ami nem rejtett csak ismeretlen, úgy értem ha csak számot írna ki te azt felvennéd?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Én rejtett számot is felveszek a munkám miatt.
2019. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Fel! Miért ne?

Szerinted, ha anyádat baleset érné, vagy kirabolnák, miről értesítenének téged?

2019. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Én sem értem ezt az "idegen/rejtett számot nem veszek fel" dolgot. Ilyet is csak a kisgyerekek csinálnak.
2019. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

honan tudod h nem ksigyerek?


nem am nem mernem lehet h megkerdezne h hol van apa :OO

2019. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Én mindig felveszem a telefont.

Valószinüleg az illető beszélni akar velem.

2019. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha valakim nincs itthon, vagy hívást várok akkor fel.

Más esetben, keresek rá neten és facebookon, többnyire elég hamar meg is van, hogy kihez tartozik az a szám és álltalában reklám cégek keresnek. De mivel mindenki jól tudja, hogy nem veszek fel ilyen számot, ráadásul se rokoni, se ismeretségi körben nincs sok olyan ember aki tudja a számom, pláne meg fejből, emiatt nem is sűrűn keresnek és ha még is keres valaki akkor tudom ki, ha mégse akkor gyanus, hogy vegyek vagy módosítsak valamit.

2019. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Felveszek mindent, én is a munka miatt, de amúgy is felvenném. A nyafizást meghagyom a műmájer üldözési mániásoknak.
2019. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Mindig felveszem a telefont. Örökre belém rögzült az első eset amikor láttam egy barátomat elővenni a telefonját, ránézett és vissza zsebre tette én pedig : Miért nem veszed fel ? Ő: Mert nem ismerem a számot.


Mai napig nem értem az ilyen embereket. Amikor szerződést kötsz a mobilszolgáltatódnál megkérdezik, hogy akarod-e publikussá tenni a számod a telefonkönyvben. Ha ott a nemleges választ adsz onnantól kezdve csak olyan emberek hívhatnak akikhez valamilyen formában közöd van.

2019. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Baromsag ez a kerdes..
2019. jan. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

#8,

Ha valahova beregisztrálsz a telefonszámoddal, akkor már ők is tudják és harmadik félnek is tovább adhatják a számodat. Lehet már nem sokan foglalkoznak telfonos eladással, de mikor engem hív valaki olyan számról amit nem ismerek akkor mindíg csak valami árus. Ha megkérdezed honnan tudja a számod, akkor az a válasz "nem mondhatom meg". Mikor spam vagy bármilyen reklám levelet kapsz, görgess le az aljára, hogy mit ír. Ott szokták feltüntetni az apró betűs résznél, hogy honnan tudják az e-mail címed. Ugyan így adják veszik egymás között a telefon számokat. Ezért is baromság az, hogy aki keres ahoz biztos közöd van. Én nem szeretek felvenni ismeretlen számokat, nem olyan munkakörbe vagyok, hogy bárki is keressen ezzel kapcsolatban. Baráti körbe senki nem tudja a telefonszámom, családtagok tudják, de csak szűk családi körben, ha bármi baj is lenne, nem engem keresne senki, mivel ezt a számom senki nem tudja fejből csak én, így nehéz lenne ismeretlen számról engem hivogatni. Mindenki tudja amúgy, hogy nem veszek fel ismeretlen számot, így ha van ilyen pl haveromnak változott régebben a száma, előtte küldött sms-t hogy ő az és fel fog hívni.

Ha valaki keres ismeretlen számon, már a hívás pillanatába el kezdem keresni, hogy kihez tartozhat. De álltalában csak valami eladás.

(Mikor első nap meg lett az új számom este hallom, hogy pittyeg a viber és valami cigány nő küldött magáról képeket, majd írta, hogy hiányzok. Hát, szerintem ebbe az esetben sem a legjobb fekvenni.)

2019. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!