Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lelehet kapcsolni a wifit...

Lelehet kapcsolni a wifit teljesen úgy az androidos telefonomon hogy ne tudjon kapcsolódni sehova? Hogyan?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol valami olyasmit hogy átkell valamit írni a beállításokban xyz-re és akkor kikapcsol teljesen a wifi ideiglenesen, igaz ez?

2019. jan. 21. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Tessék?

Nem tudom, mit olvastál, de a wifit teljesen ki lehet kapcsolni, ha a wifi beállítások ➡ további beállításokban az "A kérés mindig elérhető" opciót kikapcsolod, majd simán kikapcsolod a kapcsolók közt a wifit.

2019. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem máshogy van: kapcsolatok>> wifi, egyeb kapcsolatbeallitasok stb.

Nincs olyan mint amit írtál. Úgy szeretném kikapcsolni a wifit, hogy ne lehessen visszakapcsolni a telefonról max kóddal. Routerről lelehet tiltani?

2019. jan. 21. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen készüléked van. Elég nehéz lenne telón belül megoldani ezt külső app nélkül.

Router -en minden további nélkül lehet tiltani adatforgalmat (ha támogatja), vagy MAC cím alapján a készülék csatlakozását. Utóbbi esetben telóról nem fogod tudni visszaállítani, mert a router konfigurációs felületét sem fogod tudni elérni.


Esetleg DHCP szerverben fals tartományú statikus IP cím kiosztásával is próbálkozhatsz. Bár ugyanezt megteheted telefonon belül is, csak a telefonok alap wifi manager -e ehez kéri minden esetben a wifi jelszót is. Illetve több dolgot is tudni kell a hálózatról (DHCP szerver címe, alapértelmezett átjáró IP címe, hálózati maszk, használható IP tartomány, 1 szadad IP cím).

2019. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos választ
2019. jan. 21. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!