Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megyvegyem? Vagy ne?

Megyvegyem? Vagy ne?

Figyelt kérdés

Honor 10 lite telóról van szó

Sokan mondták hogy jó de volt aki azt mondta hogy egy kaki.

Most nem tudom eldönteni hogy megvegyem-e vagy sem. Félek hogy rossz teló lesz..

Megvegyem? Megéri?

A negatívak hanyagoljanak légyszi :)


2019. jan. 22. 11:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Megvegyem*
2019. jan. 22. 11:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Mik a szempontjaid? Mire használod? Kamera? Processzor? Ram, rom? GPU? Max ár? Mennyire használnád intenzíven?
2019. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező - neked lesz a telefon, nem nekünk.

Ha kell, vedd meg, ha nem, akkor nem - ennyire egyszerű

Én viszont hasonló árban látom a Nokia 6.1-et, ami 4 GB RAM és NFC támogatással is bír.

2019. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Eustocknál a REdmi note 5 most 62000 ft + 1000 ft házhoz szállítás. Ez nagyon megéri most.

Biztos hogy jobb mint a Honor.

2019. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2

Amire egy átlagos tini


Régebbi telóm van, ami valljuk be nem sok mindent bír (lg l bello) és újabb telefont szeretnék, előfizetéses a téma.

2019. jan. 22. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem bőven elég lesz neked az a telefon :D Azonban üzemidőben nem túl jó a telefon. Egy töltéssel 4-5 óra használatot bír.
2019. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!