Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hol lehet venni sim kártya átalakítót?

Az a baj hogy a régi telefonomba nano sim kellett (legkisebb) és az ujba pedig micro sim kell (közepes) és most nem tudok telefonálni.

Keress kérdéseket hasonló témában: SIM

jan. 22. 17:32  Privát üzenet  

A válaszok
GSM boltokban.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 22. 17:34 Privát üzenet

Szinte bármilyen elektronikai boltban.

Láttam már olyan sim kártyát (tudod mikor új számot kasz és van az a nagy lap amiből kitöröd a simet), amin volt alapból átalakító is.

De többnyire minden bolt árul ahol foglalkoznak telefonokkal.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 22. 17:37 Privát üzenet

Sok helyen lehet kapni.

[link]

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 22. 17:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Memory Stick PRO duo-hoz lehet venni átalakítót? és ha igen akkor hol?
Panasonic tv-be sd kártya helyezhető be. Egy átalakítót szeretnék aminek az egyik sd alakú részét a tv-be tudnék csatlakoztatni a másik részébe egy pendrive-t lehet...
Ha veszek egy 10/100/1000 Mb/s-os USB to LAN átalakítót, de a laptopomban 10/100 Mb/s-os hálózati kártya van, akkor lehet 100 MB/s-nál gyorsabb netem az átalakító segítségével?
Sapphire radeon Hd 4870 1gb QP 256bit GDDR5 videókártyámhoz vennék DVI-VGA átalakitót. Csak nem tudom milyen fajta dvi portja van. Valaki megmondaná hogy milyen fajta kell?
Van egy Fsp350-60APN tápom. Most jött meg nekem egy R7 260x videókártya. De tápkábel átalakító nem volt hozzá. Így nem ad képet a gép. A videókárty-táp átalakítót pontosan hova kéne kötni?
Ps vita ebay-es memória kártya átalakítót, hogy kell használni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!