Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Samsung s9+ nak mennyi a...

Egy Samsung s9+ nak mennyi a várható élettartalma ha vigyázok rá?

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az élettartama tizenöt év is lehet, más kérdés az, hogy mikor fog elavulni, ami legfeljebb 2-3 év.
2019. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig fog szépen gyorsan működni akkor úgy kérdezem
2019. jan. 22. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 év.
2019. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem hibásodik meg és feltételezzük, hogy a gyártó nem lesz olyan kedves, hogy lassítja szándékosan a telefont a későbbiekben, akkor simán kibírhat 5 évet is. Mondjuk az Android akkorra már lehet nem fog létezni és lecserélik a Fuchsia rendszerre, amit most még csak tesztelnek, de hogy a telefon hardvere még 5 év múlva is kiszolgálja az alap igényeket, az biztos. Egyik ismerősöm egy Mate 8-at használ és egyáltalán nem érzi úgy, hogy váltania kellene. És tényleg, próbálgattam én is azt a telefont és azt kell hogy mondjam, az a telefon a mai napig telefon. Akadásnak/szaggatásnak/bugnak jele sincs, gyors még mindig, pedig már igen csak 4 éves lesz lassan. Természetesen itt-ott kopások, furcsa, folyadéknak tűnő (nem az) alakzatok vannak elől a káváknál a kijelző körül, de a hátlapja sértetlen lévén, hogy az alap tartozékként hozzá járó tokban volt mindig is.

Én tudom, hogy az S9-emet egy 3 évig tuti használni fogom, de meg merem kockáztatni az 5 évet is, mivel hogy root jog nem kell, főzni nem fogom és amúgy is megfelelően használom, szóval kb. 0 az user error esélye.

2019. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!