Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szóval, egyik nap történt...

Szóval, egyik nap történt valami a youtubeval, nem akar müködni!?

Figyelt kérdés
Tehát az lenne a gond, hogy mikor elindítom a YouTubet akkor az kiírja nekem, hogy "Sikertelen bejelentkezés. Távolítsd el, majd add hozzá ismét a fiókodat". Jó ez megtörtént, utána ugyanezt az üzenetet előadta. Jó megpróbáltam bejelentkezés nélkül belépni, de akkor azt írta ki, hogy "Offline állapotban vagy". Megjegyzem nagyon jó a netem, más alkalmazás hibátlanul fut rajta. Néha előad valamit a YouTube(néha) akkor nincs képe, de a videó lefut de nagyon keveset adja elő ezt. Más telefonnal is próbálkoztam, ugyanezeket írta ki, de ugyanúgy a másokon is más alkalmazások jól mentek. Elmentem a barátomhoz, ahol más router volt ott elindulta YouTube nagyon is jól, és ha mobiladtra kapcsolom át akkor is megy, csak akkor nem, mikor az itthoni wifi van. A Wifinek lehet a baja??? Vagy a youtube??

2019. jan. 24. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt is megjegyzem, hogy a youtube a browseren keresztül megy, az asztali Pc-ken is megy, de a telón nem...
2019. jan. 24. 21:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen eszközröl van szó?

Android?

Illetve a router típusa?

(Had tudjunk meg minél többet, úgy könnyebb segíteni)

2019. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

NEm a YouTube-al van baj, hanem veled. Először is a válaszolóknak kell kitalálni, milyen eszközöd van, másodszor bő leirásod se nagyon érthető, az se derül ki, hogy van-e saját YouTube csatornád.

YouTube saját fiokhoz már 10 éve Google Fiokon keresztül lehet hozzájutni (regizni) csak egy böngészőt használjál erre a célra laptopon és okoson egyaránt. Mondjuk a legjobbat, a Google Chromet és ennek a böngészőnek adatait szinkronizáljad a laptop és okos között. Ha sikerült, mindkét eszközön hasonlóan (Weblapról!!!)tudod előhozni YouTube-t és ha van, akkor a csatornádat. Ha pedig az okosra a Google Play áruházból le is töltöd a YouTube applikációt, akkor ezuton is tudsz youtubezni, igy is könnyedén eléred saját adataidat, videoidat. A YouTube tehát akarna működni, csak Te nem tudod elinditani.

2019. jan. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van a tegnap egy kissé fáradt voltam de azért elmondom röviden a dolgokat: Telefon: Android, 7.1.1 verzió. A router: TP-Link. Az a baj, hogy a YouTube alkalmazás(apk) csinálja ezt, de ha böngészön keresztül nyitom meg akkor a YouTube megy. Az alkalmazás nem megy .
2019. jan. 25. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze van lehetőség okoson is a YouTube fiokodba bemenni weblaposan és applikációval is. Ha a Google Play áruházból letöltöd a YouTube applikációt, adataiddal probléma mentesen be tudsz lépni és applikáción keresztül is youtube-ozhatsz
2019. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha, most vettem észre a Play Áruházzal is ugyanez van azt írja nincs internetkapcsolat, pedig van.
2019. jan. 25. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán be kellene kapcsolnod a WIFI-t vagy a mobilinternetedet
2019. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De hisz ahogy a fentieknél is leírtam a Wifi be van kapcsolva, a facebook, minden más alkalmazás fut. A YouTubenál és ahogy látom most a play áruháznál is azt írja hogy nincs, holott van.
2019. jan. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!