Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani megbízható...

Tudtok ajánlani megbízható telefont?

Figyelt kérdés

Mostanában nézegettem a honor v20 at, de a Kínai 150 000 es ár helyett 220.000korul lesz M.O polcain.

Na most egy olyan kérdésem lenne hogy 180.000Ft körül, vagy meg jobb, ha az alatt tudtok e olyan telefont, ami minimum 6/128Gb ramos, 3500mAh fölött van az aksija, kép nem annyira fontos, de azért középkategóriás felbontást támogassa. Ugyanez a kepernyore is igaz. Procija 8 magos, és jó lenne, ha a Kirin 970 vagy a SD 845-tel egyenlő élményt tudna biztosítani.

Amire hasznalnam, az elég sok dokumentum tárolása, sok oldal nyitva hagyása, Pubg, COK... Azaz nagyobb teljesítményű játékok, és hosszan tartó aksi.


Előre is köszönöm a segítséget!!!



2019. jan. 26. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem csak sok dokumentum, hanem sok alkalmazás tárolása is,
2019. jan. 26. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi POCOPHONE F1 128GB szerintem megfelel a feltételeidnek.
2019. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oneplus 6 / Oneplus6T
2019. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ezek jelenleg melyik Android verzióval futnak?

2019. jan. 27. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Minimum 8.0 Androiddal futnak ezek a telefonok, némelyik 8.1-el, elenyészőbb része pedig 9.0-val. A főverzió frissítés nem a leggördülékenyebben megy sajnos, bár a Project Treble a frissítések tempóján növelt. A Biztonsági frissítések nekem csontra jöttek eddig minden hónapban az S9-emre, meg amiket még hozzá csaptak (funkciófrissítés stb.), az Android Pie viszont csúszik. XEH (független) és PAN (Telenor) megkapta már, előbbi 8.-án, utóbbi 22.-én, de a TMH (T-mobile) és VDH (Vodafone) február elején jön csak. Bár, a Samsung-nál kb. az összes gyártó gyorsabb, ez tény.
2019. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!