Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Predator 10 Tablett hiba ötlet?

Predator 10 Tablett hiba ötlet?

Figyelt kérdés
van egy navon predator 10 es tablettem amibe testverem bele nyúlkált és a recovery menü-ben valamit el állítót elmondása szerint rá ment a wipe cache patritionra és a reboot to bootloadere nem tudom mi lehet a probléma próbáltam firmwaet keresni de még hasonlót sem találtam valakinek ötlete?
2019. jan. 27. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A wipe cache csak a cache partíciót törli, míg a reboot to bootloader újraindítja bootloader módban. Ezek nincsenek hatással a firmware-re! Max. a wipe cache végett egyes felhasználói appokat újra kell beállitani.


Valaki nem mond igazat...

2019. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 repulo ***** válasza:

Megéri a küzdelmet?

[link]

2019. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem tudom akkor igazából mit tudott akkor el álitani?

[link] most mondja talán a view recovery logs ban is járt

2019. jan. 27. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Menü pontok fentről lefelé :


Rendszer újraindítás : a táblagép szoftverének indítása


Indítás bootloader módban: a táblagép újraindítása BootLoader módban


Frissítés ADB-n keresztül


Frissítés külső sd-kártyáról


Frissítés usbvel


Gyári beállítások visszaállítása: a cache, a dalvik és a user partíciót törli. Minden felhasználói adat (kép, videó, zene, stb) és nem gyári app törlődik a belső tárról. Sd-kártyát nem töröl


Cache partíció törlése:törli a gyorsító tarazott adatokat.


A /system partíció csatolása: elérhetővé válik a rendszer partíció


A recovery menü naplója


Kikapcsolás : kikapcsolja a táblagépet



. Tehát mint látod itt nem lehet a firmwaret csak úgy törölni. Ahoz a /system partíciót csatolni kell és ott módosítani azt pl. ADB-n vagy fastbooton keresztül.


Próbáld ki az első menüt Reboot system now. Navigálni a hangerő gombokkal lehet, leenterezni a bekapcsológombbal tudod.

2019. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm hát már próbáltam nincs ötletem próbáltam suit-al is de mivel az usb hiba keresés nincs bekapcsolva így nem lehet meg az Navon nem is adott ki hozzá gyárilag
2019. jan. 27. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld a wipe data/factory reset-et.


Ezek közül amúgy a mount/system-re gyanakodnék, ott lehet talán olyat csinálni, amitől nem indul.

2019. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A factoryt már próbáltam hát igazából szerintem esélyes hogy mindenre rá ment szóval most én is megpróbáltam újra indítja a rendszert
2019. jan. 30. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!