Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookozni akarok mobileról,...

Facebookozni akarok mobileról, csak nem értek valamit?

Figyelt kérdés

Olvastam egy ilyet, hogy : Hogyan működik?

1. Kapcsolj be egy tetszőleges internetcsomagot. Ez lehet a legegyszerűbb NETSTART csomag is. Küldj egy "+ NETSTART" kombinációt idézőjelek nélkül a 1430-as számra. Visszajelez, ha OK.

2. Állítsd be a hozzáférési pontot. Legtöbb telefonban már benne van az adat, ezt T-Mobile NET-ként fogod megtalálni a telefonban. Csak ezzel csatlakozz, mert a WAP-pal vonja a pénzt.

Beállítás: APN: internet, név és jelszó üresen marad. Mást nem kell hozzá állítani.

3. Nyisd meg a gyári böngészőt és írd be www nélkül a 0.facebook.com címet.

4. Használd ingyen. Ha fizetni kell, azt jelezni fogja az oldal! "


A telefonom Samsung J700 as. A beállításoknál GPRS és GSM csatornával lehet csatlakozni ... lehet értenem kellene, de nem értek hozzá ... a lényeg, hogy a fenti szövegben azt írta, hogy " Csak ezzel csatlakozz, mert a WAP-pal vonja a pénzt." ... Amikor szétkapcsol, azt írja " WAP kapcsolat megszakadt " ... Értitek ? Most akkor mi ez a wap, akkor most levon, vagy csak így lehet, de akkor mi ez a wap-al vonja, Csak így tudok csatlakozni.


Légyszi világosítsatok fel, sokmindenhez értek, de itt sötétben tapogatózok...


Előre is köszi, a lehurogást tartsátok vissza, éntudom miaz a deep spot :P Ha segítesz elmondom ...


2010. jún. 30. 12:52
 1/1 anonim válasza:
Szia :D csak akkor tudsz ingyen facebookolni ,ha t-mobilos a telód ha nem akkor csak pénzért tudsz :) és igen úgy kell beírni ,hogy 0.facebook.com :D de ha más milyen szolgáltatótól van akkor nem tudsz ingyen felmenni rá ..sajnos én így jártam mert én telenoros vagyok : sok sikert :) ...Üdv: Secike
2010. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!