Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a kódot?

Elfelejtettem a kódot?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy s3 telefonom belépési kodját kajakra elfelejtettem. Hogy tudnám lementeni az adatokat róla?

Adatkábelt nem ismeri fel semmilyen formában...


2019. jan. 30. 10:43
 1/8 anonim válasza:
Kajak ciki.
2019. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kajak kedves vagy!
2019. jan. 30. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokáig megőrzi a titkot.
2019. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Feloldás nélkül sehogy. Értem én, higy elfelejtetted a kódot. De nem kellett ilyen esetekre valamit?? Biztonsági kérdés, e-mail cím?? Nekem másodlagos feloldási opció nélkül nem is engedet soha rá rakni se jelszót, se semmi mást. Hülye biztosra próbálják csinálni amennyire csak lehet.
2019. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kért semmi ilyesmit. Egyszerűen megadtam egy számkódot, de piás voltam és... :D akkor így jártam. Minden esetre kössz a válaszokat!
2019. jan. 30. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Nekem is számkód van rajta, de kért hozzá valamit, most nem kezdeném el félre nyomkodni, de volt már rá példa, hogy nem is az, hogy el felejtettem a jelszót, de valamiért nem fogadta el. Akkor is helyre tudtam állítani a telefon fiókom segítségével.

2019. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SZerintem megint rugjál be és akkor hátha eszedbe jut.
2019. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem is rossz ötlet!! :DD

Nem szeretek piázni, de nyílván eljön majd az idő, hogy sor kerül rá...na akkor majd megpróbálom! :D Kössz

2019. jan. 30. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!