Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi szükséges ahhoz hogy...

Mi szükséges ahhoz hogy előfizetéses telót vegyek a t-mobilnál?

Figyelt kérdés

Pontosabban a Samsung S5230 as telóról lenne szó.

Mivel most nekem nincs munkám édesapámmal intézném.Mert gondolom én kereseti kimutatás az kell.És még?!Mit vigyek?!személyi lakcimkártya..

azt el lehet intézni hogy apukám nevén legyen a teló de havonta hozzám jöjjön a számla?!

Azt jól tudom hogy 990ft-ot kell a vételél befizetnem?!De utána mennyit kéne 24hónapon keresztül?!990+amit lebeszéltem?!

bocsi a sok hülye kérdésért de eddig domino csomagos voltam nem értek az előfizetésekhez:)


2010. jún. 30. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

ha az apád veszi fel akkor az ö cimére megy a számla.

és minden honapban 990ft a telefon részlet fizetése+amenyitbeszélsz.

kell hozzá:


1.személyi igazolvány


2.ado kártya vagy jogositvány vagy utlevél vagy tb kártya vagy válalkozoi igazolvány vagy tartozkodási engedély


3.egyéb okmány száma

2010. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És minden képpen ki kell fizetnem ott a 12ezer ft-ot?
2010. jún. 30. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen 990 ft+lebeszélés.

És mikor veszed csak a 990 ft kell fizetni.

3 napja vettem így.

2010. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!