Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez Hardbrick vagy Softbrick?

Ez Hardbrick vagy Softbrick?

Figyelt kérdés

Adott egy Vernee Thor telefon. Pár napja kénytelen voltam megpróbálni fel flash elni a gyári ROM ját. Követtem amit a videóban láttam. Az SP Flash Tool a végén ki is írt egy pipát, gondoltam sikerült. Levettem a kábelről a telefont, na azóta halott :D Ha nyomom a power gombot arra sem reagál szóval a recovery t sem érem el meg semmit. Helyre lehet még hozni? Az SP Flash Tool al már nem tudok újrapróbálkozni, mert nem érzékeli és nem kezdi el a flashelést.


Ez hardbrick vagy softbrick? Szervízben meg tudják oldani? Ha nem alkatrészként mennyit érhet?



#flash #telefon #USB #halott #so flash tool
2019. febr. 2. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted? Be sem kapcsol. Akkor? Hardbrick, menthetetlen.
2019. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a meta mode-ot:

[link]

2019. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az baj, ha közbe nem veszem ki az akkut? Nem lehet
2019. febr. 2. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem lehet, maximum nehezebb és kelleni fog hozzá egy olcsó órás csavarhúzókészlet
2019. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hali, 8 hónap után sikerült megoldani xD
2019. okt. 12. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb későn, mint soha :)

Másodtelefonnak vagy tartaléknak még jó.

2019. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!