Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Samsung...

Nem kapcsol be a Samsung Galaxy J5 (2016) os telefonom. Micsináljak?

Figyelt kérdés
Az volt hogy filmet néztem telefonról, közben töltőn voltam. Egyszer csak kikapcsolt a telefonom azzal az okkal hogy lemerült de nem volt lemerülve teljesen 10% on volt utana ugye hagytam egy kicsit tölteni és bekapcsoltam de nem engedte teljesen bekapcsolni hanem cssak annyit hogy a samsung felirat es egy android inditasa felulet ami zold volt es volt rajta egy fogaskerek vagy 2 fogaskerek es mindig ezek ismetlodtek. Valaki tud segiteni hogy hogyan tudnam bekapcsolni teljesen a telefonom hogy ne akadjon meg ezeknel?

2019. febr. 3. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Cserelj benne akkut, mert tonkrement.
2019. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd.
2019. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor miután 1-2 petcig mutatta a robotot, előjön egy menü. (Ha mégsem, akkor kikapcsolt állapotban nyomd meg, és tartsd lenyomva a home gomb+hangerő fel gomb+bekapcsoló gomb kombinációt.)
2019. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, véletlen elküldtem.

Ha minden igaz, akkor miután 1-2 petcig mutatta a robotot, előjön egy menü. (Ha mégsem, akkor kikapcsolt állapotban nyomd meg, és tartsd lenyomva a home gomb+hangerő fel gomb+bekapcsoló gomb kombinációt.)

A felugró menüben menj a "reboot system now" lehetőséget. Az esetek többségében ilyenkor már feláll a rendszer, ha mégsem, akkor ott komolyabb bajok vannak.

2019. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van eg ugyan ilyen telefon ami a testvereme megprobaltam azt hogy megcserelem az aksit benne ees megnezem hogy mi lesz. Azzal is ugyan az van es nem segit semmi:(
2019. febr. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!