Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 Lite hardreset nem...

Huawei P20 Lite hardreset nem müködik, emui software install failed valaki esetleg kérem tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Hardreset re lenne szükségem mivel drága kis öcsém át állíta kodot így nem tudom használni a telefonomat s ő sem tudja már.. Próbáltam a hard reset modot aminek nem örülök mert mindenem el veszik, de mást ötletem nincsen. emui software install failed ir ki hard reset során, de semmi érdemi informáciot nem találtam. Esetleg valaki tudna nekem segíteni ? nagyon meg köszönném!

2019. febr. 5. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Huawei telefonokhoz bootloader kell, amúgy be sem tudsz lépni a rendszerbe.

Ha ez viszont megvan és a hardreset sem működik, akkor tehetsz fel egy új ROM-ot.

needrom.com

Ez a hiba amúgy akkor fordul elő, ha rossz frissítést nyomsz, vagy kikapcsolod közbe a telefont, bármi ilyesmi.

Nem tudom hogy ezt hogy sikerült előidézni, gondolom türelmetlen voltál/voltatok.

Viszont itt egy videó is, hogyan tudod még megoldani (angolul van)

https://www.youtube.com/watch?v=qQV0Qc_rtXg

2019. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!