Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért írja ki a huawei ascend g6 bekapcsolásnál, FASTBOOT&RESCUE MODE?

Keress kérdéseket hasonló témában: fastbootrescuemode

febr. 8. 12:08  Privát üzenet  

A válaszok
Több oka lehet. Hozzaertonek érezted magad ? Úgymond próbáltad a rendszert cserelgetni etc ?

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 8. 14:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

csak egy kijelzőt cseréltem

# 2/4Időpont febr. 8. 18:39 Privát üzenet
Ejj. A hangerő gombbol nem ragadt be valamelyik ?

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 8. 18:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem ragadt be, semmire se reagál

# 4/4Időpont febr. 8. 22:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huawei y5 2018 DS telefonon hol lehet kikapcsolni, hogy a PIN-t ne kérje bekapcsolásnál?
Huawei P8 Lite megakad bekapcsolásnál a logónál, mit lehet tenni?
IOS 12 bétára frissítettem, de a bekapcsolásnál a sim zárolva értesítésnél nem reagál sem az OK, sem a feloldás gombra. Mi a teendő?
Miért írja ki bekapcsolásnál, hogy alkalmazás optimalizálása, és hogy az android elindul?
Mit jelent a fastboot? Ma bekapcsoltam a xiaomi redmi 4x-em és nem adott ki mást csakazt a szöveget hogy fastboot. Azóta megoldódott a probléma de ilyenkor mi történik?
Telefon idozitese, ki es bekapcsolasnal, miert keri a pin kodot?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!