Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így beveszik a telefonom pénzért?

Így beveszik a telefonom pénzért?

Figyelt kérdés
Van kettő telefonom, az egyiknek annyi a baja, hogy nehezen erzekeli a töltőt(de még garanciális). A másiknak csak a kijelzője elég karcos. Így még beveszil? Ha igen, nagyjaból mennyire számíthatok?
2019. febr. 9. 08:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, a törött az Huawei p8 lite, a masik Sony xa1
2019. febr. 9. 08:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Lathatoan torott/karcos, illetve hibas telefonert te magad adnal barmennyi penzt?
2019. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy USB-aljzatot kell cserélni rajta (ha mozgatásra reagál, nem érintkezik rendesen).

A csatlakozó cseréje szakmabeli számára megoldható, én is csináltam már ilyet.

Ha ez nem egy anonim felület lenne, amit kizárólag hobbiból látogatok, akár engem is érdekelne, de így nyilván tárgytalan.

2019. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Garanciába miért nem tudod megcsináltatni?

Csak többet érne, de már jó telefonokért se sokat adnak.

2019. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben körülnéznék szervízekben, hogy mennyiért csinálnák meg őket. Hibátlan állapotban lényegesen többet kapsz értük, utána kell nézni hogy megéri -e?
2019. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!