Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookon hol/hogy tudom...

Facebookon hol/hogy tudom beállítani az Instagramról megosztott képek alapértelmezett láthatóságát?

Figyelt kérdés
Akármit osztok meg Instagramról Facebookra, az az alapértelmezett láthatóság a képeknél, hogy Csak én. Azt már próbáltam, hogy Instagram beállításokban szétkapcsolom a Facebookkal és újra össze, de semmi, Facebookon pegid a Beállítások - Alkalmazások között nincs ott az Instagram, se az aktív, se a letiltott, se pedig az inaktív alkalmazások között. Máshol meg egyáltalán nem is találok még csak hasonlót se. Köszi előre is a segítséget.
2019. febr. 9. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
állíts be az fb beállításokban, hogy a megosztott bejegyzéseket ne csak te lásd
2019. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt szeretném, csak nem tudom, hogy érhetném el. Ha Facebookon, az üzenőfalon keresztül osztok meg valamit, ott rendesen be van állítva, hogy az ismerőseim lássák. Ezt szeretném elérni az Instagramról érkező posztok esetében is, de valamiért az alapból Csak én módban jelenik meg, és egyszerűen nem találok sehol semmi olyan funkciót, ami úgy változtatná meg a dolgokat, hogy a következő,Instára feltöltött képem már alapból az ismerősök számára legyen látható, ha megosztom az alkalmazáson keresztül Facebookra.
2019. febr. 10. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!