Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Facebookon hol/hogy tudom beállítani az Instagramról megosztott képek alapértelmezett láthatóságát?

Akármit osztok meg Instagramról Facebookra, az az alapértelmezett láthatóság a képeknél, hogy Csak én. Azt már próbáltam, hogy Instagram beállításokban szétkapcsolom a Facebookkal és újra össze, de semmi, Facebookon pegid a Beállítások - Alkalmazások között nincs ott az Instagram, se az aktív, se a letiltott, se pedig az inaktív alkalmazások között. Máshol meg egyáltalán nem is találok még csak hasonlót se. Köszi előre is a segítséget.

febr. 9. 10:08  Privát üzenet  

A válasz
állíts be az fb beállításokban, hogy a megosztott bejegyzéseket ne csak te lásd

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 9. 21:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, pont ezt szeretném, csak nem tudom, hogy érhetném el. Ha Facebookon, az üzenőfalon keresztül osztok meg valamit, ott rendesen be van állítva, hogy az ismerőseim lássák. Ezt szeretném elérni az Instagramról érkező posztok esetében is, de valamiért az alapból Csak én módban jelenik meg, és egyszerűen nem találok sehol semmi olyan funkciót, ami úgy változtatná meg a dolgokat, hogy a következő,Instára feltöltött képem már alapból az ismerősök számára legyen látható, ha megosztom az alkalmazáson keresztül Facebookra.

# 2/2Időpont febr. 10. 00:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung Galaxy J3 2016-oson be lehet állítani az SD-kártyát alapertelmezett tárhelyként?
Messenger csengőhangnak, értesítésnek saját hang, ami nem az alapértelmezett üzenet/csengőhang?
Uj telefon, kinai-top. A sajat launchere helyett barmilyet rateszek (volt vagy 10 fele), nem engedi alapertelmezett kezdonek atallitani. Mi lehet a megoldas? Atirni valami parancssort az agyaban?
Samsung Galaxy J5 2016-on hogy lehet beállítani, hogy az alapértelmezett tárhely ne a belső, hanem az SD kártya legyen?
Miert allt Iphone 8-on az alapertelmezett emojikra a Facebook? Hogyan tudnam az iPhone emojikra visszaallitani?
Samsung Galaxy J5, alapértelmezett appokkal van tele a tárhely, amiket nem lehet kitörölni. SD kártyára pedig azokat nem lehet átvinni. Megoldás?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!