Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megállítani a...

Hogyan tudom megállítani a push üzenetek késését?

Figyelt kérdés

Előfordul időnként, hogy bizonyos alkalmazások push üzeneteit késve kapom meg a telefonomra akkor, ha az nyugalmi állapotba van(lezárt képernyő).

Például van egy alkalmazás a telómon(Grepolis), amiről szeretnék non stop 0-24-ben azonnali push üziket kapni de sajnos csak 4-5 perces vagy valamikor nagyobb késéssel érkeznek meg a push üzik, ami nekem nagyon nem felel meg.

Fontos megemlíteni, hogy ezek a késések csak akkor jelentkeznek ha a telefonom képernyője ki van kapcsolva. Ha épp használom a telefonom akkor azonnal kapom a push üzeneteket.Tehát amint megnyomom a power gombot, azonnal megérkezik a push üzi.

Van olyan beállítás a telefonomon, hogy "az alkalmazások felébresztik a kijelzőt", és ez aktív mivel korábban is hasonló gondom volt ugyanezzel az appal de akkor ez megoldotta a problémát.Most viszont újból fennáll.

Egyes ismerőseimnek akik szintén használják ezt az appot jól működnek a push üzenetek de vannak olyak is akiknek nem.Természetesen mivel ez egy netes alkalmazás ezért a telefonom állandóan csatlakozik valamilyen hálózathoz.

Telefonom: Huawei P Smart



2019. febr. 9. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsolj ki mindenféle akkukímélő, AI appot, ha ez sem jön be, akkor tedd a bizonyos appot "Nem optimalizált"-tá akkubeállításokban.
2019. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A készüléken nincsenek telepített akukímélő appok, csak a gyári aku kímélő rendszer van benne, de ez nincs aktiválva.Pl nincs energiatakarékosra rakva.

Az akku beállításokban pedig nem tálálok olyan opciót, hogy "nem optimizált".Ez minden telefonon megtalálható?

2019. febr. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!