Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi A2 vagy Redmi Note...

Xiaomi Mi A2 vagy Redmi Note 6 Pro?

Figyelt kérdés

Ezek kb egy árban vannak.

Az előbbi nem bővíthető és kisebb az akksi. Gondolom el lehet férni 64Gb-on és úgyis napi töltés kell.

Az utóbbiban gyengébb a cpu és nincs USB Type-C. Úgy érzem pedig ez lesz az új szabvány. 2 SIM + mUsb kártyát kezel.

Képbe van még egy olcsóbb Mi A2 lite és egy drágább Mi 8 lite is.

Szóval melyik az ajánlott 60 ezer környékén:


2019. febr. 10. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi A2 mellett áll még a jobb oprendszer, gyorsabb frissítésekkel: Android One, a jobb kamerák, gyors töltés, nincs notch.


Én mindenképp az A2-t választanám, ha nem fontos a jack hiánya, illetve a kisebb akku.

Családban 1 hete van A2, és olyan 6 óra kijelzőidőt stabilan produkál 2 napi használat mellett.

2019. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvből jobban egéri az erősebb proci, ha az időállóságot nézzük. Bár az Android One miatt jól van optimalizálva, tehát sok gond nem lehet.
2019. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ne gondolkodj Xiaomi-n...
2019. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Redmi Nore 6 Pro. Nekem is az van és nagyon bevált. Mindem twkimtetben veri a drágább Samsunk, LG, stb.... Telefonokat.
2019. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!