Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Dupla instagram tiltás?

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy egy barátom és én letiltottuk egymást instagramról és most tehetetlenek vagyunk. A dolog úgy áll, hogy nálam egyszerre telefonon és tableten is nyitva volt a profilja, majd mikor telefonon frissítettem és nem jelezte ki többé (mikor letiltott), tableten nem frissítettem és letiltottam én őt. Most ha a beállítások menüpontban a letiltott fiókokban meg is jeleníti az említett felhasználót, nem enged rámenni (így feloldani sem tudom). Nála szintén ez a helyzet. Erre van bármi megoldás vagy fekete mágiához kell folyamodnunk? Előre is köszönöm a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, tiltás, alkalmazás, felhasználó, feloldás

febr. 10. 21:31  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Instagram letiltott művelet?
Hogy lehet valakit instagrammon tiltani? Onnantól kezdve nem fog látni rólam semmit?
Hányan kell "jelentsenek" instagramon egy embert, ahhoz higy őt tíltsák?
Hogyan kell instagramon tiltani?
Ha facen vagy instán élőzök be lehet állítani hogy ne mindenki lássa?
Hogyan lehet instagramon tiltast feloldani?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!