Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi A2 Lite mobilhoz...

Xiaomi A2 Lite mobilhoz milyen driver kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vásároltam egy Xiaomi A2 lite mobiltelefont, csatlakoztatom Usb porton keresztül a számítógéphez, a gép látja a telefont de azt írja hogy 0 file van rajta. Eddig windows phone rendszerű mobilt használtam így soha nem kellett semmit telepítenem hogy másolhassak a telóről a számítógépre, windoes 7 fut a gépemen.

Próbáltam a Google-ben keresni szoftvert a telefonhoz de nem jártam sikerrel.

Az lenne a kérdésem hogy milyen programot kell letöltenem hogy a windows 7 lássa az androidos xiaomi-t? Ha tudtok légyszíves linket is másoljatok be nekem.


Nagyon köszönöm a segítséget!


2019. febr. 11. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Magátóül felismeri, húzd le az értesítési sávot, miután csatlakoztattad, válaszd ki az mtp módot, mert alapból a töltésen van.
2019. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! PTP mód van, de miután azt bekapcsoltam minden problémám megoldódott!
2019. febr. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!