Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működnek a közösségg...

Miért nem működnek a közösséggé alkalmazásim? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Hali. Ma reggel olyan 7 óra fele a buszon bekapcsoltam a MOB. Netet és Facebookon nézelődtem volna a marketplacen, ha nem szúrta volna ki a szemem az, hogy sehol nem tölt be semmilyen képet csak a szöveges információk, a profilkepemet sem, semmit nem tölt be. Megnyitottam az instagramot és ott is ugyanez.. Szöveg van, kép, story nincs évvel együtt a messenger is elérhető emberek profilképe betölt de, ha küldtek egy képet nem tudtam megnyitni mert nem töltötte be (fullos 4G) Aztán suliztam, végeztem a sulival és újrapróbálkoztam:letöröltem a Facebookot és vissza telepítettem de mostmár be sem enged, hiába tudom a telefonszámom, jelszavam nem dolgozik, minden egyes bejelentkezési kísérletnél kiírja, hogy SMS-ben küldi a kódot de már 7 órája várom a kódom és semmi. Megnéztem, egyezik a telefonszámom a profilomban lévő telefonszámmal szóval elvileg megkéne kapnom mert ezelőtt mindig sikerült. Azóta itthon ügyködöm a WiFi-n de így legalább megy az instagram (nem fogyott le a mobiladat forgalmam, mert letölteni letudok akármit a play-áruházból mobilnettel), ha segít valamit a telefon típusa akkor : HUAWEI P9 LITE 2017
2019. febr. 11. 20:57
 1/5 repulo ***** válasza:

Nem lehet hogy megtörtek? Itt megnézheted.

[link]

2019. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telefon újraindítása megtörtént már?
2019. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha van adatkábeled, dugd össze a gépeddel, hátha felismeri a telót. Ha felismeri, ments le minden fontos képet és hasonlót, aztán gyári visszaállítás. Ennél jobbat max a szerviz tud.
2019. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reseteltem a telefont, felraktam a fentebb említett alkalmazásokat és még mindig semmi:( a facebookom összefügg a messengeremmel és az instagramommal mivel egy fiókrol működnek, próbálok PC-n belépni, és az SMS küldés opciót választani de csak: Az utóbbi időben túl sok biztonsági kódot kértél szöveges üzenetben. Kérjük, próbálkozz később újra. .. Ez mennyi intervallum? Nagyon parázok, hisz 5 éves fontos adatok ezek számomra... Mennyi esélyem van, hogy vissza be tudok lépni?
2019. febr. 11. 22:06
 5/5 anonim válasza:
Nekem sem működik tegnap óta mobilnetrol sem az insta, sem a face. Páromnak wifirol simán megy, de ha átkapcsol mobilnetre, neki sem tölt be semmilyen képet.
2019. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!