Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám leállítani...

Hogyan tudnám leállítani ezeket az értesítéseket?

Figyelt kérdés

Múltkor sorozatbaráton néztem sorozatot telefonon és amikor megnyitottam az egyik linket, felugrott egy másik oldal, plusz és kis ablak, hogy engedélyezem e az xy oldal értesítéseit. Véletlen az igent nyomtam meg és azóta állandóan kapok értesítéseket minden felé hülyeségről (itt olyanokra gondolok, hogy pl: " pénisznövelő szer" vagy " 2 nap alatt 40 kg fogyás tablettával", stb.)

Ezeket le lehet állítani? Ha igen, hogy?



2019. febr. 14. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
chromeban 3 pont a jobb felső sarokban, beállítások, webhely beállítások, értesítések, aztán ott lesznek az oldalak. az ilyen hülye linkes oldalakra koppints rá és ott lesz h törlés& visszaállítás
2019. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zebulon66 ***** válasza:

Szia

Ezek a cookiek, kell keresni beállítások és ott letiltani.

2019. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2019. febr. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!