Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HUAWEI P Smart-nak nem vált...

HUAWEI P Smart-nak nem vált át az elülső kameráról a hátsóra. Egyszerűbben: nem tudok normális képet csinálni csak szelfit. Mitől van ez, hogy orvosoljam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mitől van, a tegnap kezdődött, hirtelen. Eddig nem volt ilyen nem is volt leejtve. Esetleg köze van ahhoz, hogy a zseblámpa funkciója is egyidőben vele elromlott?! Mert az sem működik...


Arról van szó, hogy amikor a kameraváltó kis ikonra bökök,


[ [link] ]


egyet pislant a képernyő és ugyanúgy a szelfit hozza be.

Kipróbáltam mindenféle képen megnyitni a hátsó fényképezést, de meg sem nyitja egyik elérhetőlehetőséget sem... Különben a teló csak 2 hónapja van meg, ezért eléggé elkeserít... :(


:I


Előre köszi a válaszokat :)



2019. febr. 14. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen más appból nem nyílik meg, akkor hardverhiba, de azért egy gyári visszaállítást mindenképp tolnék, mielőtt gariba küldeném.
2019. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én úgy nézem, hogy ez csak valami véletlen műve, valamit elállítottam...

Hol tudnék utánanézni az ezzel kapcsolatos beállításoknak?

Van egy olyan érzésem, hogy a hátsó kamera + zseblámpa le van tiltva/akadályozva... Mivel mindkettő hátul van és egyik sem működik.

2019. febr. 14. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Y6 csinálta ezt most 2 éves garancia lejárása után. (Vagyis többek között ezt is csinálta.) Valószínűleg Huawei-betegség lesz. Az én esetemben sajnos nem érte meg beadni szervízbe és igazából nem tudtam meg az okát. Nálam a gyári beállítás sem segített, de lehet tenni egy próbát.
2019. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!