Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van wifi kapcsolat és...

Ha van wifi kapcsolat és csatlakozik is rá a mobilom akkor biztos nem nézi fizetős netezésnek ha netezek?

Figyelt kérdés
Mert elvileg nem kéne de csinált egy akora nagy számlát az elözö hónapban és nem is neteztem annyit szóval nem értem vagy ilyen drága a netezés?
2008. nov. 9. 11:05
 1/2 Hintalow ***** válasza:
100%
Wifi-t nem az fizeti aki felcsatlakozik rá a hatósugáron belül, hanem az, aki a sugárzóegységet birtokolja, hiszen arra van rákötve az internetkapcsolat.
2008. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello

Én is használok Wi-fi t szinte minden nap és nekem csak akkor csinál bazi nagy számlát mikor elfelejtem h nem wi-fi t használok.Általaban a szomszédnak csinálok nagy számlákat mivel neki fizetős és nem tugya honnan ekkora számla

Am ha nem Wi-fi t használnék akkor a számlák elütnék a holdat :D

2010. febr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!