Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-t kaptam. Hogyan...

IPhone 5-t kaptam. Hogyan tudom elérni, hogy fotó készítése után, azt feltöltse a PC-re. Valami külön albumot kell csinálnom? ( iklaud, itunes van a gépemen)

Figyelt kérdés
Minden része működik, a jelszót is tudom, meg az e-mailt is. A fotózással kapcsolatos összes kérdést engedélyeztem. Wifim is van. Simán yutubozok rajta.

2019. febr. 19. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami külön alkalmazás kellene, ami átdobja pl. Dropbox-ba, onnan pedig a szinkronizálás révén átkerül számítógépre én így tudom elképzelni.
2019. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az androidos telóm ahogy wifi közelbe ér, már nyomja is a képet a PC re. Azt gondoltam, hogy az iphone is tudja ezt
2019. febr. 19. 18:39
 3/5 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Igen tudja az iPhone is. iCloud azonnal szinkronizál ha be van kapcsolva a wi-fi.
2019. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van az IfTTT alkalmazás, szerintem azzal is megoldható, hogy valamilyen alkalmazásnak továbbítsa az elkészült képet, ha nem iCloud-ba kell a szinkronizálás, hanem máshogy szeretnéd.
2019. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az iClaudba szeretném, rajta is van a gépemen. A telón beállítottam, hogy szinkronizáljanak. ( de nem akarnak)
2019. febr. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!